Plac zabaw pełen przygód

Wodny, linowy, tematyczny, dla malucha i nastolatka. Rośnie zapotrzebowanie na różne opcje placów zabaw, a najnowsze możliwości poznać będzie można podczas najbliższej edycji Targów Sport Invest.

Parki, skwery, place miejskie, osiedla mieszkaniowe to miejsca, w których występuje naturalna potrzeba atrakcyjnie zagospodarowanej przestrzeni dla najmłodszych. Oryginalny, bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw będzie doskonałym rozwiązaniem, które nie tylko pozwoli na zabawę dzieciom, ale też na chwilę wypoczynku ich opiekunom. Jeśli do tego będzie estetyczny i dobrze skomponowany z przestrzenią, to dodatkowo uatrakcyjni okolicę. Szkoły, przedszkola czy nawet żłobki to oczywiste miejsca, w których placów zabaw nie powinno zabraknąć, jednak często wymagają one modernizacji lub zaaranżowania terenu wokół placówki edukacyjnej zupełnie od podstaw. Coraz więcej placów zabaw pojawia się także w miejscowościach turystycznych, wprost na nadmorskiej plaży lub w pobliżu jezior, ale również na terenie ośrodków wypoczynkowych.

Na Targach Sport Invest swoją ofertę zaprezentują firmy, które dostarczają najróżniejszych rozwiązań w zakresie placów zabaw i atrakcji zewnętrznych:

Firma BARTEZ. PLACE ZABAW, która swoją działalność rozpoczęła od produkcji placów zabaw z drewna, a dziś ma także w ofercie zestawy stalowe, siłownie zewnętrzne i wyposażenie uzupełniające dla przestrzeni rekreacyjnych pokaże na targach wachlarz swoich możliwości.

 

EDUCARIUM, które dostarcza najróżniejszych rozwiązań dla wszystkich grup wiekowych - oferuje place zabaw dla żłobków, przedszkoli, szkół, a także urządzenia przeznaczone dla seniorów.


ELS POLAND Sp. z o.o. zaprezentuje markę Flexizone czyli bezpieczne, atestowane nawierzchnie stosowane przy budowie placów zabaw, siłowni zewnętrznych, stref rekreacyjnych, boisk sportowych.

 

UNIPARK, mający swoją siedzibę w Brnie, w Czechach specjalizuje się w budowie rodzinnych parków rozrywki, w tym parków linowych, atrakcji sieciowych i tematycznych placów zabaw. >>zobacz film na FB


WATERSYSTEM jest liderem na polskim rynku w zakresie technologii fontann i wodnych placów zabaw. Oferuje szeroką gamę produktów: zabawki od tryskających dysz, huśtawki i działka wodne, a także zamki zawierające różnorakie zjeżdżalnie i przelewy. Pomaga w doborze zabawek wodnych, zapewnie dostawę, montaż, szkolenie oraz serwis.

 

Zapraszamy do bezpośrednich spotkań i zapoznania się z ofertami naszych wystawców podczas Targów Sport Invest.

Informacje dotyczące wstępu >>zobacz

Wstecz