Poznaj Wystawców SPORT INVEST

Prezentujemy Wystawców SPORT INVEST! O szczegółach oferty będziecie mogli porozmawiać już od 22 lutego w Poznaniu!

logo_educarium-placezabaw.jpg biibox02.jpg

Trwałe i piękne place zabaw, wykonane z najwyższej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii, odporne na warunki atmosferyczne i wandalizm – taką ofertę zaprezentuje firma Educarium.

Z nowoczesnymi urządzeniami Educarium tworzy place zabaw, o których dzieci marzą - place które będą istnymi perełkami w parkach, przy osiedlach, przy hotelach, restauracjach, koło szkoły, przedszkola, żłobka.

mazur_tylko_logo.jpg 1.jpg

Wieloletnie doświadczenie w branży SPA pozwala firmie Mazur na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Dość powiedzieć, że w ofercie firmy Mazur znajduje się ponad 100 różnych modeli wanien z hydromasażem, ogrodowych wanien SPA, basenów ogrodowych, saun parowych i na podczerwień, jacuzzi czy również kabin prysznicowych z hydromasażem.

Firma Mazur jest nie tylko importerem, ale także producentem, dzięki czemu dysponują tak niezwykle szeroką ofertą handlową, jak również doskonałym zapleczem technicznym.

logo.jpg zdjecie_02.jpg

FLEXIZONE to producent płyt gumowych z granulatów EPDM i SBR przeznaczonych jako bezpieczne nawierzchnie na place zabaw, siłownie zewnętrzne, tarasy, obszary rekreacyjne, boiska sportowe oraz stajnie i boksy dla zwierząt.

Podczas targów SPORT INVEST firma FLEXIZONE prezentować będzie swoje produkty m.in. płyty z gumy SBR oraz EPDM w różnych grubościach i gamach kolorystycznych.

Są one najchętniej wykorzystywane przy tworzeniu bezpiecznych nawierzchni placów zabaw, zewnętrznych i wewnętrznych siłowni, stosowane jako maty do pochłaniania uderzeń i dźwięków w strzelnicach oraz takich miejscach jak podjazdy i tarasy.

logo_huck2.jpg 12138615_829738470456792_554478952400858

HUCK to wiodąca firma w produkcji lin oraz siatek z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku.

Jest partnerem dostarczającym najbardziej innowacyjne oraz sprawdzone rozwiązania, łącząc współczesne metody produkcji z najwyższym standardem jakości produktów. Produkują, dostarczają oraz instalują niezwykle szeroką gamę produktów z zakresu siatek sportowych oraz placów zabaw.

logo_intex.jpg dsc_6471_r15_black_300dpi.jpg

Firma INTEX DEVELOPMENT LTD to największy producent nadmuchiwanych artykułów rekreacyjnych i sportowych na świecie. Ich baseny dostarczają rozrywkę w przydomowych ogrodach całego świata, w upalne dni stanowiąc obowiązkowe wyposażenie gospodarstw domowych.

Ekskluzywna linia PureSpa, która zaprezentowana będzie w Poznaniu, posiada nowoczesny elegancki design. To nowość na polskim rynku. Zapewnia komfort, prywatność i najwyższą higienę użytkowania.

To produkt, który może kojarzyć się tylko z przyjemnością, odpoczynkiem i zabawą. Zapewnij sobie chwile niczym niezakłóconego relaksu. W mobilnym jacuzzi można nawet po najcięższym dniu szybko się odprężyć, pomyśleć o najprzyjemniejszych chwilach i spędzić chwile z rodziną i przyjaciółmi.

tt.png bramki1.jpg

TT Soft to doświadczona firma, która może podeprzeć swój sukces wieloma udanymi realizacjami. Nowatorskie projekty systemów informatyczno-teletechnicznych zostały wprowadzone do ponad stu obiektów na terenie Polski, a także poza granicami naszego kraju (w tym w Niemczech i na Ukrainie).

Oferuje niezwykle szeroki asortyment produktów i usług. Od wielu już lat zajmują się projektowaniem, a także wdrażaniem różnego typu instalacji niskoprądowych oraz zaawansowanych systemów informatycznych do profesjonalnych zastosowań. Wykonują także różnego rodzaju wyroby z nowoczesnego tworzywa, jakim jest HPL (najczęściej są to szafki HPL, ścianki systemowe itp.).

 

4iq-logo.jpg pietrowy-drewniany-domek-ogrodowy-dla-dz

4IQ oferuje konstrukcje wysokiej jakości, odznaczające się estetyką wykonania oraz funkcjonalnością.

W ofercie znajdują się m.in. huśtawki dziecięce, czy także ogrodowe domki dla dzieci. Dbałość o tworzenie unikalnych, oryginalnych rozwiązań, wyróżnia ofertę firmy na rynku. Skupiają się także na ich dostosowaniu do współczesnych potrzeb konsumentów, troszcząc się jednocześnie o bezpieczeństwo użytkowników.

m3software.jpg
juicefruit.jpg

M3Software Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem marek POSBANK i SYSCALL w Polsce, gwarantując dostęp do urządzeń najwyższej jakości wraz z profesjonalnym serwisem przy wsparciu międzynarodowych firm.

W ofercie spółki dostępne są m.in.: terminale dotykowe POS, monitory sklepowe, czytniki kodów kreskowych, drukarki i kasy fiskalne, wagi sklepowe, akcesoria, oprogramowanie dla sklepów i gastronomii, systemy przywołujące.

kenguru.jpg

Firma KENGURU.PRO produkuje i instaluje nowoczesne kompleksy sportowe do treningu ulicznego, gimnastyki i parkour.

Obiekty sportowe KENGURU.PRO do treningu ulicznego, gimnastyki i parkour są zaprojektowane tak, aby spełniać międzynarodowe wymogi i zalecenia profesjonalnych sportowców. Jakość, użyteczność i design to główne cele firmy. Ponadto KENGURU.PRO promuje sporty uliczne i zdrowy styl życia, przyciągając młodych ludzi do sportów ulicznych.

screenshot_1.jpg

Wstecz