Sport Invest 2019 już za nami

Dziękujemy za udział w kolejnej edycji Targów Branży Sportowej i Rekreacyjnej. Trzy dni spotkań, odkrywania i testowania nowych rozwiązań oraz przede wszystkim rozmów biznesowych już za nami.

Plac zabaw dla nastolatek, piętrowe jacuzzi z telewizorem, park linowy z wieżą widokową - to tylko niektóre z nowości prezentowanych na Targach Sport Invest w 2019 roku. Absorbujących tematów do rozmów na stoiskach naszych wystawców było sporo, a wszystkie dotyczyły tworzenia stref rekreacyjnych i wzbogacania oferty aktywnego spędzania czasu wolnego.

Bezpieczne nawierzchnie, różnorodne place zabaw, w tym także bajecznie kolorowe zawierające zabawki wodne i fontanny czy oferujące aktywności w połączeniu z generowaniem muzyki zainteresowały szczególnie inwestorów publicznych, prywatnych i architektów projektujących strefy zieleni. Stoisko czeskiej firmy Unipark, która specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu parków linowych, również cieszyło się dużym zainteresowaniem. Propozycje różnej wielkości i kształtów jacuzzi i wanien z hydromasażem przyciągały zwiedzających nie tylko estetycznym wyglądem i ciekawym podświetleniem, ale również wieloma funkcjami i nowymi rozwiązaniami.

Strefa mega zabawek czyli ekspozycja parkoweatrakcje.pl nie pustoszała, a z okazji do testowania prezentowanych propozycji takich jak: mega kręgle, młyńskie koło "chomik", labirynt czy ścianka przytulanka korzystali niemal wszyscy zwiedzający, bez względu na wiek. Obserwowanie dobrej zabawy dużych i małych mogło tylko zachęcić inwestorów do zakontraktowania atrakcji do własnego obiektu, firmy eventowej czy strefy rozrywki.

Dziękujemy naszym wystawcom i zwiedzającym za udział w Targach Sport Invest i zapraszamy za rok.

 

>> GALERIA ZDJĘĆ 2019 <<

 

Wstecz